Zimní zahrady

Zimní zahrady jsou v poslední době ve velké oblibě jak pro rozšíření obytné plochy, tak pro vylepšení vzhledu domů. Většina zimních zahrad je určena k celoročnímu užívání a tomu odpovídá konstrukce a izolace stěn a stropů. Dřevo má výbornou izolaci, minimálně tepelně pracuje a je tedy zárukou rozměrové stability. Zimní zahrady jsou zkonstruovány z lepených euro hranolů, které tvoří obvodovou konstrukci. Na tu se pokládají stropní nosníky, které jsou dimenzovány podle rozpětí, délky a sklonu zimní zahrady. Do obvodové kostry se potom „vkládají“ standardní eurookna, buď pevně zasklená, skládací či posuvná.

Na stropní nosníky se do speciálních hliníkových a gumových profilů pokládají zesílená a bezpečnostní izolační dvojskla s přesahem horního skla přes přední konstrukci. Následně je vše uzavřeno opět hliníkovými profily s gumovým těsněním. V případě přání zákazníka je možné použít na zasklení také polykarbonát či dodat „neprůhledný“ strop (střešní krytina s izolací).

Každá zimní zahrada je originál a je navrhována s maximálním přihlédnutím k přání zákazníka. Montáž provádíme vlastními pracovníky speciálně vyškolenými na tuto záležitost.

Fotogalerie

Jak se staví zimní zahrada - krok za krokem


Caroli s.r.o.
Benátecká Vrutice 11, 289 24 Milovice nad Labem 3, EU - Czech republic
e-mail: info@caroli.cz, + 420 325 575 631

Copyright © 2024 by Caroli s.r.o. | realizace Regional | Administrace