Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu
Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé barvě a na okně je prakticky neviditelná. Hliníkový rám je vyroben z válcovaného hliníku a povrchově chráněn vypalovacím lakem. Je dodáván v barvě bílé a hnědé. Do výrobního programu byla zařazena protipylová a zesílená síťovina.
Sítě s límcem

Sítě proti hmyzu - Sítě EXT-16

Sítě EXT-16 jsou určeny pro použití u všech typů oken (EURO 68 a EURO 92). Rám je opatřen límcem o velikosti 15 mm, který dokonale přilne k rámu okna. Rám je vyroben z extrudovaného hliníku, a tím dosahuje větší tuhosti. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, 8003 nebo v RAL provedení 8004, elox.

Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Do výrobního programu byla zařazena i protipylová síťovina. Montáž sítě se provádí z interiéru.

Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků o velikostech 10, 12, 15, 17, 20, 22, 25, 27, 30 mm.
Rozměry
Typmax. doporučená plocha
Sítě EXT-162,5 m2
Síťové dveře

Sítě proti hmyzu - Síťové dveře

Síťové dveře si v poslední době získaly velikou oblibu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a je prakticky neviditelná.

Rám o rozměrech 53 x 20 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem.

Může být dodán v barvě bílé, hnědé imitace dřeva nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen vnitřními plastovými prvky.

Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí a případně průlezem pro psa či kočku.

Rozměry
Typmax. doporučená plochamax. doporučená výška
Dveřní nebo LUX120 cm240 cm
Samonavíjecí sítě okenní

Sítě proti hmyzu - Samonavíjecí sítě okenní

Samonavíjecí síť je možno, v době kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku. Je tím docíleno mnohem větší životnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna. Je dodávána v šedé barvě a je prakticky neviditelná. Vodící lišty s kastlíkem jsou standardně dodávány v barvě bílé a hnědé. V případě požadavku je možno dodat v barvě RAL.

Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí a případně průlezem pro psa či kočku.

Rozměry
Typmax. plochamin. šířka
Samonavíjecí sítě okenní2,5 m260 cm

Caroli s.r.o.
Benátecká Vrutice 11, 289 24 Milovice nad Labem 3, EU - Czech republic
e-mail: info@caroli.cz, + 420 325 575 631

Copyright © 2024 by Caroli s.r.o. | realizace Regional | Administrace