Vstupní dveře v provedení Euro 68

Dřevěné dveře
Kvalitní vchodové dveře jsou vyrobené stejnými profilovými nástroji jako EUROOKNA. Zákazník má pak stejný vzhled výrobků na celém objektu. Všechny vchodové dveře jsou vyráběny individuálně a je možno po konzultaci s technikem firmy vyrobit jakýkoliv atypický rozměr.
Konstrukce dveří:
Všechny dveře jsou vyrobeny jako obdélníkový rám o profilu 6,8 x 13cm, který se dále člení konstrukčními příčkami o šíři 5,6 - 13cm na požadovaný tvar. Do takto vzniklých otvorů se potom vkládá výplň ať průhledná (izolační dvojsklo), nebo neprůhledná (tepelně izolační PUR desky).

Konstrukce je navrhovaná vždy pro výplně tl. 24mm, a tak vzniká nepřeberné množství variant při požadovaných kombinacích výplní. Díky tomuto systému jsme schopni vyrobit většinu požadovaných tvarů dle přání zákazníka.

Leták vstupní dveře Caroli I.
Leták vstupní dveře Caroli II.
Leták vstupní dveře Caroli III.
Leták portály I.
Leták portály II.
Základní výrobní rozměry zárubně jsou:
pro dveřní průchodvýrobní rozměry zárubněstavební otvor
80cm96 x 205cm99 x 207cm
90cm106 x 205cm109 x 207cm
105 cm121 x 205cm 124 x 207cm
Profil zárubně: 6,8x8cm

Použité materiály:
Na výrobu rámu dveří se používá lepená třívrstvá, délkově napojovaná lamela, či délkově nenastavovaný sendvič. Pro zárubně a členění dveří se používá třívrstvá lepená lamela. Druh použitého materiálu je obdobný jako u EUROOKEN t.j. smrk, dub, meranti, příležitostně borovice či modřín.
Pro průhledné výplně:
Je použito izolační dvojsklo tl. 24mm se selektivní vrstvou na jednom skle včetně plastového TGI distančního rámečku s tepelnou prostupností U=1,1W/m2K. Na přání je možno vylepšit tepelnou prostupnost skla na U=0,9 W/m2K či upravit průhlednost použitím ornamentních, zrcadlových (Stopsol), protislunečních (Suncool) skel a zlepšit bezpečnost sklem Connex. Dle vlastního návrhu je možno dodat izolační dvojsklo s vitráží.
Pro neprůhledné výplně:
Používá se tepelně izolační PUR deska (hladká) o tl. 24mm s tepelnou prostupností U=l,3 W/m2K. Tato deska se nechá zdobit z jedné či obou stran tzv. nákližkem z vodovzdorné překližky o tl. 9-16mm. Tento nákližek se zdobí fazetkou a nalepuje se většinou z jedné strany PUR desky. Nákližek není v základní ceně.
Dřevěné dveře Kování:
V základní ceně je výrobek osazen klasickým zadlabacím zámkem, protiplechem a bezpečnostní cylindrickou vložkou 2024 B s odolností proti odvrtání (bezpečnostní stupeň č. 3). Pro snadné otevření dveřních křídel se používají 3 páry čtyřbodových stavitelných závěsů o průměru 20mm včetně krytek v odstínu dveří či kliky. Jsou seřiditelné ve všech třech směrech. Na přání zákazníka je možno dveřní křídlo osadit bezpečnostní vícebodovou rozvorou nebo druhým přídavným zámkem.

Dveřní kliky a štítky v kombinacích s madly v různých odstínech či stupních bezpečnosti je možno vybrat v naší vzorkovně. Nejsou v základní ceně.

Těsnění:
Používá se komorové těsnění firmy DEVENTER, které se vkládá celoobvodově do polodrážek l x na křídle a l x do zárubně. Je to termoplastický elastomer s vynikajícími mechanickými a technickými vlastnostmi, odolný proti povětrnostním vlivům, UV záření a stárnutí.
Usazení výplně:
Do polodrážky zalištované z vnitřní strany.
Povrchová úprava:
Provádí se vodou ředitelným hedvábně matným čtyřvrstvým akrylátovým systémem ColorMix od holandské firmy SIKKENS.

Skládají se z:

 • bezbarvé impregnace CETOL WV 881 - chrání dřevo proti mikroorganismům, které způsobují promodrání či hnilobu
 • barevného základu CETOL WP 562 - vytváří základní odstín (nanášení máčením)
 • bezbarvého mezinátěru CETOL WM 662 - bezbarvá pryskyřičná disperze (nanášení máčením)
 • vrchní lazury CETOL WF 950 - silnostěnná transparentní lazura, velmi odolná proti vlivům počasí, umožňuje dřevu dýchat (nanášení vysokotlakým stříkáním)
Dřevěné dveře -Přiznané spáry Přiznané spáry (V-spáry) ošetřeny transparentním tmelem Kodrin WV 470.
Čelní dřevo ošetřeno transparentním tmelem Kodrin WV 456.

ZOBEL

Ekologická výstavba vodou ředitelnými produkty německé firmy Zobel s tradicí delší než 60 let a zkušenostmi z více než 50ti zemí světa.

Skládají se z:
 • Impregnační základ s ochranou proti modrání dle EN152.1 a houbám dle EN113 LA16-036 (máčení)
 • Mezivrstva LA16-034-40 pro delší životnost, hladší povrch, uzavření pórů dřeva a uzavření příčných řezů (máčení)
 • Vrchní lazura Zowo-tec 420 hedvábně lesklá – silnovrstvá lazura s vynikající přilnavostí ke dřevu i za mokra, voděodolností a paropropustností, nadstandardní odolnost proti slepení. (nástřik vysokotlakem)
 • Přiznané spáry i říčné řezy ošetřeny k tomu určenými prostředky.

Adler

Popis nátěrové hmoty Adler:
 • barevný základ TIG: Aquawood HighRes - barevný základ (nanášení namáčením)
 • bezbarvý mezinátěr Aquawood Intermedio – komplexní ochrana dřeva proti vnikání vlhkosti (nanášení máčením)
 • vrchní lazura DSL: Aquawood FO - Vodou ředitelná, silnovrstvá lazura, velmi odolná proti vlivům počasí, umožňuje dřevu dýchat (nanášení vysokotlakým stříkáním)
Mříže:
Jsou vyráběny na zakázku a je možno použít různé tvary s různou povrchovou úpravou.
Prahy:
Standartní hliníkové nebo dřevěné. Na přání možno dodat bezbariérové.
Tvary dveří:
Jakékoliv dveře z naší nabídky je možno vyrobit jako dvoukřídlé, s pevným bokem (jedním nebo dvěma), s nadsvětlíkem, segmentové, obloukové či zkosené. Možnosti s Vámi rádi proberou naši technici.
Záruka:
Zhotovitel poskytuje na výrobek a na povrchovou úpravu záruku v délce trvání 5 let (kromě dřevěného prahu) za podmínek :
 • Objednatel bude pravidelně udržovat povrch výrobků 2 x do roka originální udržovací sadou od firmy Sikkens (tuto sadu je možno zakoupit v provozovně firmy Caroli s.r.o. nebo u montážních pracovníků).
 • Výrobky nebudou umístěny a používány v nadměrně vlhkém prostředí, max. cca 70% relativní vzdušné vlhkosti a budou chráněny před znečištěním, zvláště během stavebních prací.
 • Do třech let zákazník objedná provedení garanční prohlídky.

Caroli s.r.o.
Benátecká Vrutice 11, 289 24 Milovice nad Labem 3, EU - Czech republic
e-mail: info@caroli.cz, + 420 325 575 631

Copyright © 2024 by Caroli s.r.o. | realizace Regional | Administrace