Caroli výroba oken a dveří
Caroli - výroba dřevěných oken
a dveří v nadstandartní kvalitě.
+420 325 575 112

Dotazník spokojenosti zákazníka

Vážení zákazníci,
snažíme se zlepšovat naše služby, a proto je pro nás důležité znát Váš názor na naši práci a naše výrobky. Děkujeme za Váš čas, věnovaný vyplnění tohoto dotazníku, získané údaje budou sloužit pouze pro interní potřebu naší společnosti a nebudou poskytnuty třetím osobám. Věříme, že Vaše odpovědi přispějí ke zkvalitnění našich služeb.
Dotazník spokojenosti zákazníka

Ceníky a montáže

Aktuální ceny získáte na emailové adrese info@caroli.cz.

Poptejte si u nás zdarma a nezávazně okna a dveře.

Zdarma nabízíme:

Technickou konzultaci v případě dodání výpisu otvorových prvků či projektu. Přesné zaměření stavebních otvorů na stavbě odborně vyškolenými pracovníky. Radu a pomoc při výběru vhodných materialů v závislosti na ceně a vzhledu výrobků. Zpracování cenových variant včetně všech příslušných dokumentů a smluv. Odborné předání a návod používání našich výrobků po ukončení montážních prací.

Montáže:

Montáže výrobků provádíme převážně vlastními pracovníky včetně dovozu výrobků na místo stavby. Běžná montáž výrobků do novostavby trvá 1 - 2 dny dle rozsahu akce. Ohledně přesného termínu dodání je zákazník informován minimálně 3 dny dopředu. Po vlastní montáži je samozřejmostí podrobné vysvětlení funkce výrobků a předání díla zákazníkům. Je kladen důraz na včasnost, seriosnost a pečlivost při pracích u zákazníka.


Caroli s.r.o.
Benátecká Vrutice 11, 289 24 Milovice nad Labem 3, EU - Czech republic
e-mail: info@caroli.cz
Copyright © 2019 by Caroli s.r.o. | realizace Regional | Administrace
ikona ikona