Caroli výroba oken a dveří
Caroli - výroba dřevěných oken
a dveří v nadstandartní kvalitě.
+420 325 575 112

Dotazník spokojenosti zákazníka

Vážení zákazníci,
snažíme se zlepšovat naše služby, a proto je pro nás důležité znát Váš názor na naši práci a naše výrobky. Děkujeme za Váš čas, věnovaný vyplnění tohoto dotazníku, získané údaje budou sloužit pouze pro interní potřebu naší společnosti a nebudou poskytnuty třetím osobám. Věříme, že Vaše odpovědi přispějí ke zkvalitnění našich služeb.
Dotazník spokojenosti zákazníka

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu
Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé barvě a na okně je prakticky neviditelná. Hliníkový rám je vyroben z válcovaného hliníku a povrchově chráněn vypalovacím lakem. Je dodáván v barvě bílé a hnědé. Do výrobního programu byla zařazena protipylová a zesílená síťovina.
Sítě s límcem

Sítě proti hmyzu - Sítě EXT-16

Sítě EXT-16 jsou určeny pro použití u všech typů oken (EURO 68 a EURO 92). Rám je opatřen límcem o velikosti 15 mm, který dokonale přilne k rámu okna. Rám je vyroben z extrudovaného hliníku, a tím dosahuje větší tuhosti. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, 8003 nebo v RAL provedení 8004, elox.

Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Do výrobního programu byla zařazena i protipylová síťovina. Montáž sítě se provádí z interiéru.

Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků o velikostech 10, 12, 15, 17, 20, 22, 25, 27, 30 mm.
Rozměry
Typmax. doporučená plocha
Sítě EXT-162,5 m2
Síťové dveře

Sítě proti hmyzu - Síťové dveře

Síťové dveře si v poslední době získaly velikou oblibu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a je prakticky neviditelná.

Rám o rozměrech 53 x 20 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem.

Může být dodán v barvě bílé, hnědé imitace dřeva nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen vnitřními plastovými prvky.

Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí a případně průlezem pro psa či kočku.

Rozměry
Typmax. doporučená plochamax. doporučená výška
Dveřní nebo LUX120 cm240 cm
Samonavíjecí sítě okenní

Sítě proti hmyzu - Samonavíjecí sítě okenní

Samonavíjecí síť je možno, v době kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku. Je tím docíleno mnohem větší životnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna. Je dodávána v šedé barvě a je prakticky neviditelná. Vodící lišty s kastlíkem jsou standardně dodávány v barvě bílé a hnědé. V případě požadavku je možno dodat v barvě RAL.

Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí a případně průlezem pro psa či kočku.

Rozměry
Typmax. plochamin. šířka
Samonavíjecí sítě okenní2,5 m260 cm

Caroli s.r.o.
Benátecká Vrutice 11, 289 24 Milovice nad Labem 3, EU - Czech republic
e-mail: info@caroli.cz
Copyright © 2019 by Caroli s.r.o. | realizace Regional | Administrace
ikona ikona