Caroli výroba oken a dveří
Caroli - výroba dřevěných oken
a dveří v nadstandartní kvalitě.
+420 325 575 112

Dotazník spokojenosti zákazníka

Vážení zákazníci,
snažíme se zlepšovat naše služby, a proto je pro nás důležité znát Váš názor na naši práci a naše výrobky. Děkujeme za Váš čas, věnovaný vyplnění tohoto dotazníku, získané údaje budou sloužit pouze pro interní potřebu naší společnosti a nebudou poskytnuty třetím osobám. Věříme, že Vaše odpovědi přispějí ke zkvalitnění našich služeb.
Dotazník spokojenosti zákazníka

Zimní zahrady

Zimní zahrady jsou v poslední době ve velké oblibě jak pro rozšíření obytné plochy, tak pro vylepšení vzhledu domů. Většina zimních zahrad je určena k celoročnímu užívání a tomu odpovídá konstrukce a izolace stěn a stropů. Dřevo má výbornou izolaci, minimálně tepelně pracuje a je tedy zárukou rozměrové stability. Zimní zahrady jsou zkonstruovány z lepených euro hranolů, které tvoří obvodovou konstrukci. Na tu se pokládají stropní nosníky, které jsou dimenzovány podle rozpětí, délky a sklonu zimní zahrady. Do obvodové kostry se potom „vkládají“ standardní eurookna, buď pevně zasklená, skládací či posuvná.

Na stropní nosníky se do speciálních hliníkových a gumových profilů pokládají zesílená a bezpečnostní izolační dvojskla s přesahem horního skla přes přední konstrukci. Následně je vše uzavřeno opět hliníkovými profily s gumovým těsněním. V případě přání zákazníka je možné použít na zasklení také polykarbonát či dodat „neprůhledný“ strop (střešní krytina s izolací).

Každá zimní zahrada je originál a je navrhována s maximálním přihlédnutím k přání zákazníka. Montáž provádíme vlastními pracovníky speciálně vyškolenými na tuto záležitost.

Fotogalerie

Jak se staví zimní zahrada - krok za krokem


Caroli s.r.o.
Benátecká Vrutice 11, 289 24 Milovice nad Labem 3, EU - Czech republic
e-mail: info@caroli.cz
Copyright © 2019 by Caroli s.r.o. | realizace Regional | Administrace
ikona ikona