Caroli výroba oken a dveří
Caroli - výroba dřevěných oken
a dveří v nadstandartní kvalitě.
+420 325 575 112

Dotazník spokojenosti zákazníka

Vážení zákazníci,
snažíme se zlepšovat naše služby, a proto je pro nás důležité znát Váš názor na naši práci a naše výrobky. Děkujeme za Váš čas, věnovaný vyplnění tohoto dotazníku, získané údaje budou sloužit pouze pro interní potřebu naší společnosti a nebudou poskytnuty třetím osobám. Věříme, že Vaše odpovědi přispějí ke zkvalitnění našich služeb.
Dotazník spokojenosti zákazníka

Firma Caroli s.r.o.

Firma Caroli s.r.o.
Firma Caroli s.r.o. byla založena dne 30.8.1993. Vznikla jako společnost s ručením omezeným za účelem výrobní a obchodní činnosti. Společnost od začátku řídí jednatelé Milan Koubek a Jaroslav Linhart.

Společnost začala bez jakýchkoli finančních dotací se třemi zaměstnanci, jako běžná truhlářská dílna. Zaměřila se na výrobu oken a dveří, ale nevylučovala i jiné zakázky jako hračky, bytové doplňky a zahradní nábytek z masivního dubu.

Důraz byl od začátku kladen na seriózní jednání a nadstandardní kvalitu práce. Hlavně díky tomu získávala stále více spokojených zákazníkú a začala se rozvíjet. Se svým počtem do 25 pracovníků na plný uvazek se však stále řadí mezi malé organizace. Postupem času omezila všechny doplňkové práce a hlavni činností se stala pouze výroba oken a dveří.

Firma Caroli s.r.o.
K dnešnímu datu si firma Caroli s.r.o. vybudovala i se svojí omezenou kapacitou pověst společnosti, která produkuje výrobky s nadstandardní kvalitou. Bežně se zúčastňuje několik výstav ročně včetně těch největších a pro zákazníky nejzajímavějších. Na některých z nich získala firma Caroli s.r.o. prestižní ocenění a uznání. Díky zájmu celého kolektivu se společnost neustále snaží vylepšovat své výrobky a pravidelně se zúčastňuje odborných seminářů a školení jak v Čechách tak v zahraničí. Zelená úsporám
Jako první v republice získala certifikát na dřevěné vstupní bezpečnostní dveře třídy 3.
Pravidelně úspěšně zkouší svoje výrobky ve státní zkušebně ve Zlíně a jejich výrobky jsou zaregistrovány v programu Zelená úsporám.


Firma Caroli s.r.o. Nejčastější odběratelé eurooken a dveří nadále zůstávají majitelé rodinných domů, vil, obchodů a stavební firmy. Pro tyto zákazníky společnost běžně dodává jakékoliv standardní či atypické prvky včetně portálů, výloh, prosklených stěn a zimních zahrad. Samozřejmostí zůstává doplnění výrobního programu o parapety, sítě, žaluzie, garážová vrata, okenice, vnitřní dveře jak vlastní produkce či od spolupracujících firem.

Společnost je řízena dvoustupňově s přímou zodpovědností za kvalitu práce. Je rozdělena na řídící, technickou, výrobní, montážní a servisní část. Zcela automaticky zajišťuje svými pracovníky kromě vlastní kvalitní výroby také technickou podporu, montážní práce a servis.

Fotogalerie z výroby


Caroli s.r.o.
Benátecká Vrutice 11, 289 24 Milovice nad Labem 3, EU - Czech republic
e-mail: info@caroli.cz
Copyright © 2019 by Caroli s.r.o. | realizace Regional | Administrace
ikona ikona