Caroli výroba oken a dveří
Caroli - výroba dřevěných oken
a dveří v nadstandartní kvalitě.
+420 325 575 112

Dotazník spokojenosti zákazníka

Vážení zákazníci,
snažíme se zlepšovat naše služby, a proto je pro nás důležité znát Váš názor na naši práci a naše výrobky. Děkujeme za Váš čas, věnovaný vyplnění tohoto dotazníku, získané údaje budou sloužit pouze pro interní potřebu naší společnosti a nebudou poskytnuty třetím osobám. Věříme, že Vaše odpovědi přispějí ke zkvalitnění našich služeb.
Dotazník spokojenosti zákazníka

Interiérové schodiště

Interiérové schodiště vyrábíme a montujeme v různém provedení – rovné, obloukové, točité, lomené či v kombinaci s podestou. Nabízíme schodiště samonosné nebo obklad stávajících schodů včetně podstupnic a obkladu zdi. Jako výchozí materiál používáme převážně domácí dřeviny jako jsou smrk, dub, buk, jasan, javor nebo ořech. Tyto materiály se mohou kombinovat s kovovými a skleněnými prvky.

Jako variantu ke klasickému schodišti nabízíme schodiště stavebnicového typu. Jedná se o sestavu jednotlivých komponentů z kovu, dřeva či skla. Výhodou může být velmi rychlé dodání (2-3 týdny) nebo možnost použití v exteriéru. Každé schodiště se navrhuje s maximálním ohledem na přání zákazníka. Kvalifikované poradenství a individuální přístup včetně odborné montáže je samozřejmostí.

Dodací lhůty klasického schodiště se pohybují dle velikosti a náročnosti zakázky od 30 do 60 dní.

Schodiště - referenční fotografie


Caroli s.r.o.
Benátecká Vrutice 11, 289 24 Milovice nad Labem 3, EU - Czech republic
e-mail: info@caroli.cz
Copyright © 2019 by Caroli s.r.o. | realizace Regional | Administrace
ikona ikona